У повітрооброблюючих установках АСМ застосовуються такі типи теплообмінників як водяні нагрівачі/охолоджувачі, парові нагрівачі, фреонові охолоджувачі і електрокалорифери. Теплообмінники складаються з мідних трубок з алюмінієвими ребрами - стандарт (також можливо і інше виконання).

Число рядів 2...5 - стандарт (також можлива і більша рядність). Колектора виготовлені з міді, що запобігає електрокорозії (забезпечені фітингами для дренажу та продувки).

Водяні і фреонові охолоджувачі оснащені дренажним піддоном і краплевловлювачем. Опціонально можлива комплектація гідравлічним сифоном.

 

Робочі параметри для теплообмінників:

Для води: макимальний тиск 1,4 МПа, максимальна температура 130 °С 
Для фреону: максимальний тиск 4,2 МПа, рекомендована температура випаровування +3...+8 °С 
Для пари: максимальна температура 180 °С

Електрокалорифери:

Електрокалорифер є групою нагрівальних елементів (ТЕНів) опору (термостійкий сплав Cr-Ni-Fe). Всі ТЕНи закріплені на рамці з оцинкованої сталі, оснащені клемною колодкою, расключені на ступені і мають два термостата перегріву (60 °С і 90 °С).

Потужність електрокалорифера підбирається і встановлюється індивідуально під кожне замовлення з ТЕНів стандартної потужності. У нас є досвід виробництва повітрооброблюючих установок з електрокалориферами понад 500 кВт.

ЩОБ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ, АБО ПИШІТЬ:

Телефон: +38 (04594) 2-64-56

Email: pvz@pvz.kiev.ua

Офіс: пр. Перемоги, 5а, офіс 811 
Київ, 01135, Україна

Виробництво: вул.Соборна 63 с.Пухівка
Броварський р-н., Київская область, 07413

КАРТА-СХЕМА АДРЕСИ ВИРОБНИЦТВА

© 2021 «АСМ». Сайт створений на Wix.com