top of page

ПОВІТРООБРОБЛЮЮЧІ УСТАНОВКИ АСМ

0001-1.png

Основною концепцією у виробництві АСМ стали новаторство і широка гама технічних рішень. Таке поєднання дає нашим партнерам право вибору. Ми не боїмося розробляти і впроваджувати нові технології, так як немає межі досконалості, але ми і не «винаходимо велосипед». Наше кредо - пошук золотої середини між інноваціями та перевіреними часом рішеннями. Ми раді запропонувати Вам обладнання високої якості в точності відповідає вимогам сучасного ринку вентиляції і кондиціонування. Устаткування, яке дозволить створити мікроклімат, приносить радість і комфорт незалежно від призначення приміщення, кліматичної зони і погоди за вікном.

При виробництві наших повітрооброблюючі установок ми використовуємо комплектуючі тільки провідних європейських виробників

Виробництво АСМ

Розташована під Києвом виробничо-технічна база АСМ - це Пухівський Вентиляційний Завод (ПВЗ) (площа 3300 м²) європейського рівня, приміщення для складування готових виробів і комплектуючих (7000 м²).

Щодня на виробництві працюють понад 70 робітників і інженерів, більше 30 одиниць машин і механізмів. Висока якість продукції досягається завдяки використанню у виробництві верстатів плазмового різання, вертикально-згинальних, координатно-просічних верстатів та іншого високоточного обладнання.

Все обладнання виготовляється згідно технічних умов (ТУ).

Обладнання сертифіковане в Україні і на його застосування отримано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи з можливістю застосування для: житлових, громадських і промислових об'єктів, медичні і фармацевтичні установи, чисті приміщення. Ми контролюємо якість нашої продукції на всіх стадіях виробництва. За своєчасні поставки комплектуючих відповідає відділ логістики. Виробничі процеси контролюються технологами заводу, якість готової продукції перевіряється фахівцями ВТК. Також ми пропонуємо ряд обширних технічних рішень для обробки повітря. Наявність великого складу комплектуючих для виробництва дозволяє нам мінімізувати терміни виготовлення обладнання. Це також зводить терміни заміни елементів повітрооброблюючих установок по гарантії або при сервісному обслуговуванні всього лише до кількох днів.

Чому АСМ?

Високий рівень технологічних процесів, кваліфікований інженерно-технічний персонал, грамотна логістика, суворий контроль виробництва і готової продукції забезпечують:

Надійність

Надійність обладнання АСМ обумовлюється високою кваліфікацією персоналу, використанням передових технологій, обладнання та матеріалів. До складу наших установок входять комплектуючі провідних світових виробників.

Асортимент

Ми пропонуємо ряд технічних рішень, які без праці забезпечать необхідну чистоту повітря і оптимізують його температурні характеристики. При необхідності утилізують теплоту, скорочуючи Ваші витрати на експлуатацію. Вентиляційні системи можуть виконувати такі завдання з обробки повітря:

- Нагрівання (вода, електрика, пар); 
- Охолодження (вода, фреон); 
- Осушення; 
- Утилізація тепла (ротор, перехресний рекуператор, система гліколевих теплообмінників); 
- Очищення повітря (фільтри класу G3 ... F9, HEPA); 
- Рециркуляція.

Гарантія

Ми даємо кращі гарантійні умови на обладнання. Заводська гарантія до 3 років. Термін служби обладнання АСМ становить до 25 років.

Замовлення

Кваліфікація нашого інженерного і торгово-технічного персоналу дозволяє в мінімальні терміни надати технічно-грамотну консультацію по обладнанню АСМ, його характеристикам і сферам застосування. По вашому запиту ми оперативно підберемо і, в разі необхідності, розробимо те чи інше технічне рішення.

Економічні показники

Як відомо, економічні показники ефективності обладнання залежать від двох складових. Перша - вартість життєвого циклу (відношення капітальних витрат до терміну служби устаткування). Друга - експлуатаційні витрати (енерговитрати, вартість сервісного обслуговування). З огляду на ці два фактори, ми створили оптимальне рішення. Ми можемо запропонувати високоякісні установки з терміном служби до 25 років за найкращими цінами. Такого поєднання вдається досягти завдяки грамотній структурі виробництва (висока ефективність і технологічність), логістик (відсутності дорогої і клопіткої доставки на територію України) та хорошим закупівельним цінам на комплектуючі, що використовуються у виробництві установок АСМ. Низькі експлуатаційні витрати досягаються завдяки використанню високотехнологічних комплектуючих. Так ефективність вентиляторів досягає показника до 80%, ефективність енергоутілізаторов - до 85%. Системи автоматики дозволяють підтримувати задані параметри повітря при мінімальній витраті енергії. Конструктивні особливості установок АСМ спрощують їх обслуговування і, відповідно, вартість сервісних послуг.

Сервіс

Одне з головних умов тривалої і безвідмовної роботи обладнання - це його регулярне обслуговування. Кваліфікація і практичний досвід персоналу сервісного центру дозволяє оперативно і якісно проводити різні типи робіт з обслуговування обладнання АСМ у всіх областях України.

Логістика

Устаткування АСМ виробляється на території України, що знижує терміни його поставки на об'єкт (1-2 дня з моменту виготовлення) і значно зменшує витрати на логістику.

Комфорт

Основне завдання систем вентиляції та кондиціонування - це доставка чистого, свіжого повітря в приміщення і створення комфортного мікроклімату. Розроблені нашими інженерами і конструкторами технічні рішення, дозволять досягти стабільної роботи обладнання і зручності управління параметрами мікроклімату, що, безсумнівно, стане гарантом Вашого справжнього комфорту.

Детальну технічну інформацію про повітрооброблюючі

установках АСМ (тип МС) 

ᐅ Ви можете знайти в файловому архіві ACM

bottom of page