Нагадуємо, що ми працюємо виключно з найкращими постачальниками комплектуючих для нашого обладнання. І, як підтвердження цього - сертифікат про співпрацю з ТОВ "ЦІЛЬ-АБЕГГ Україна", офіційним представником німецької компанії ZIEHL-ABEGG, світовим лідером з виробництва вентиляторів та електродвигунів для холодильної техніки, систем кондиціювання і вентиляції.

МОДУЛІ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПОВІТРЯ (UV-C ВИПРОМІНЮВАННЯ)

Ми починаємо пропонувати на ринку наші вентиляційні установки з секціями знезараження повітря. Виробником модулів знезараження є наш багаторічний партнер - компанія KLINGENBURG (Польща).

Завдяки  застосуванню UV-C знезаражувального випромінювання клієнт може отримати такі додаткові переваги вентиляційної установки: -   дезінфекція   повітря   не  становить  небезпеки  для  людей,  які перебувають у приміщеннях;
-безпечно для навколишнього середовища;
-обробка  повітря  відбувається без застосування будь-яких хімікатів або високої температури;
-знезараження повітря може виконуватися 24 години на добу і 7 днів в тиждень.

На даний момент знезараження повітря за рахунок впливу ультрафіолетового випромінювання - найбільш  часто використовуваний метод фізичної дезінфекції.

Модулі UV-C, що дезінфікують повітря, оснащені спеціальною конструкцією ртутних ламп низького тиску, які випускають ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі 253.7Нм, чим викликають постійну інактивацію бактерій, вірусів і спор цвілі, пошкоджуючи їх генетичний матеріал. Завдяки використанню ультрафіолетового випромінювання, модулі UV-C без використання хімічних речовин усувають мікроорганізми з повітря, яке надходить до приміщення. Модулі оснащені панеллю керування, яка завдяки використанню електронних систем розпалювання забезпечує гарячий розпал опромінювачів (плавний пуск), збільшуючи їх термін служби при частому включенні.

Термін  служби  ламп  становить  9000  годин.  Встановлений  у  модулі лічильник  часу дозволяє контролювати терміни заміни ламп на нові, щоб уникнути значного зниження ефективності їх роботи.

Нещодавно ми отримали сертифікат партнера від всесвітнього відомого  виробника електрообладнання та комплектуючих до систем автоматизації -  компанії Schneider Electric. Комплектуючі Schneider Electric  (контролери, частотні регулятори та інше) ми широко використовуємо в  своєму виробництві.

Наша компанія отримала СЄ сертифікат на весь перелік продукції, що виробляється. Він підтверджує, що наше обладнання відповідає європейським нормам і може застосовуватися на території Європейського Союзу.

ЩОБ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ, АБО ПИШІТЬ:

Телефон: +38 (04594) 2-64-56

Email: pvz@pvz.kiev.ua

Офіс: пр. Перемоги, 5а, офіс 811 
Київ, 01135, Україна

Виробництво: вул.Соборна 63 с.Пухівка
Броварський р-н., Київская область, 07413

КАРТА-СХЕМА АДРЕСИ ВИРОБНИЦТВА

© 2021 «АСМ». Сайт створений на Wix.com