top of page

ПОДВІСНІ МОНОБЛОЧІ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНІ

УСТАНОВКИ З  УТИЛІЗАЦІЄЮ ТЕПЛА

Підвісні моноблочні припливно-витяжні установки з утилізацією тепла серии МС - це компактні пристрої, які призначені для організації повітрообміну в приміщенні. Установки повинні застосовуватися всередині приміщень при температурі навколишнього повітря в межах 0... + 40°С і відносній вологості до 80 %. Робочий температурний діапазон переміщуваного повітря - від -25°С до 40°С.

 

Такий тип установок ідеально підходить для створення систем вентиляції в невеликих магазинах, кафе, ресторанах, спортивних залах, школах, дитячих садах тощо.


Вони випускаються в п’ятьох типорозмірах:
МС 035 РЕК -повітропродуктивність до 400 м³/год
МС 060 РЕК - повітропродуктивність до 760 м³/год
МС 0100 РЕК - повітропродуктивність до 1100 м³/год
МС 0130 РЕК - повітропродуктивність до 1100 м³/год
МС 0150 РЕК  - повітропродуктивність до 1500 м³/год

mc035.jpg

До складу установок входить:

- високоефективний протиточний алюмінієвий пластинчастий рекуператор в комплекті з піддоном

- байпас утилізатора з приводом

- повітряний фільтр (припливний і витяжний)

- повітряний клапан (припливний і витяжний)

- ЕС вентилятор (припливний і витяжний)

- електрокалорифер

- комплект гнучких вставок

- комплект автоматики (встановлена і розключена на установці, для управління в комплект входить виносний пульт)

- інсталяційний кронштейн

- комплект зворотніх клапанів

КОНСТРУКЦІЯ:

КОРПУС

Корпус установок складається з каркаса, який виготовляється з алюмінієвого профілю і сендвіч панелей. Товщина панелей - 20 мм. Панелі установок виготовлені зі сталі з покриттям алюцинк. Тип такого покриття забезпечує надійний захист металу від корозії і рекомендований для застосування в районах з агресивним повітряним середовищем. Термін служби металу з цим типом покриття - до 50 років. Товщина панелей 20 мм, наповнення - мінеральна вата. Знімна інспекційна панель розташована збоку.


ВЕНТИЛЯТОР

В установках використовуються відцентрові вентилятори з двигуном на валу.  Всі вентилятори виробництва компанії EBM PAPST (Німеччина), ZIEHL-ABEGG (Німеччина). Для всіх установок застосовуються вентилятори з ЕС-двигунами. 

EC-технологія - це інтелектуальна технологія, яка використовує інтегральну електронну систему управління, що дозволяє досягти, щоб двигун завжди працював з оптимальним навантаженням. У порівнянні з AC двигунами, ефективність використання енергії в EC-двигунах у багато разів вище. Перевага EC-вентиляторів - в низькому енергоспоживанні і простоті управління.

Переваги:

- Високий ККД (93 %), економія електроенергії забезпечує зниження експлуатаційних витрат (зниження витрат на електроенергію від 30 % за рахунок оптимізації режиму роботи вентилятора відповідно з необхідними параметрами).
- Низький рівень шуму за порівняно високої потужності (нижче, ніж у традиційних вентиляторів на 20÷30 дБ(А)).
- Можливість плавного і точного регулювання, можливість програмування, регулювання продуктивності вентилятора в залежності від рівня температури, тиску, ступеня задимленості.
- Захист двигуна від механічних впливів і електричних перевантажень (діапазон допустимих напруг живлення 200-277 В і 380-480 В ±15 %).
- Не вимагає сервісного обслуговування.
- Має тривалий термін служби (більше 60 000 годин, тобто 6-8 років безперервної роботи).


ЭЛЕКТРОКАЛОРИФЕР

Електричний нагрівач складається з нагрівального елементу з термостійкого сплаву Cr-Ni-Fe, закріпленого на рамці зі сталі з покриттям алюцинк (AlZn). Нагрівач оснащений двома захистами по перегріву:
на 60 °С - з автоматичним перезапуском,
на 90 °С - з ручним підтвердженням.


ФІЛЬТР

Стандартно встановлюються панельні фільтри класу EU4, виготовлені з негорючої, вологостійкої синтетичної тканини. Рекомендований кінцевий перепад тиску - 100 Па.


РЕКУПЕРАТОР

В установках застосовується високоефективний протиточний пластинчастий рекуператор. Матеріалом для пластин використовується корозійно-стійкий легований сплав алюмінію. Потоки припливного свіжого повітря і витяжного відпрацьованого повністю розділені і спрямовані зустрічно уздовж тонких паралельно розташованих алюмінієвих пластин.

 

Перенесення вологи і запахів з одного потоку в інший виключений.

 

При низьких температурах припливного повітря буде відбуватися конденсація вологи з витяжного повітря з додатковим виділенням теплоти. Модуль противоточного утилізатора комплектується дренажним піддоном з нержавіючої сталі. При конденсації з'являється ризик обмерзання утилізатора. Для запобігання цьому установка оснащена байпасом з повітряним клапаном і приводом.

СИСТЕМА АВТОМАТИКИ

Блок автоматики розташований безпосередньо на вентиляційній установці і укомплектований виносним пультом управління, на дисплеї якого відображаються всі технологічні параметри. Пульт управління підключається до блоку автоматики кабелем довжиною до 100 м. Це дозволяє встановлювати пульт в приміщенні, яке обслуговує інженерна система.
 

Увімкнення/вимикання вентиляційної установки може здійснюватися як з пульта управління, так і по заздалегідь заданим розкладом, але відключатися при пожежній сигналізації.
 

Завдання автоматики - підтримка на заданому рівні витяжної температури. При цьому температура припливного повітря обмежується за мінімальною і максимальною величиною


Для підтримки температури використовується управління пристроями охолодження або нагрівання повітря.


- Рекуператор тепла протиточного типу витяжного повітря. Контролюється замерзання шляхом встановлення термостата обмерзання. У разі спрацьовування термостата, відбувається процедура відтайкі шляхом відкриття байпасній заслінки.

Електричний нагрівач. Для захисту від перегріву використовується захисний термостат.

 У вентиляційних установках передбачено плавне регулювання швидкістю вентиляторів. Швидкість припливного і витяжного змінюється синхронно. Передбачений режим управління швидкістю, при якому швидкість знижується при досягненні заданої температури в витяжному каналі.

bottom of page