Компанія REFRION була утворена в 2002 році. На сьогоднішній день вона динамічно розвивається та  виробляє теплообмінне обладнання (сухі градирні та виносні повітряні конденсатори). Це стало можливим завдяки 20-річному досвіду роботи в даній галузі основної команди співробітників. Виробничі потужності компанії знаходяться в північно-східній частині Італії, в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, який межує з Австрією та Словенією. Дана територія знаменита своїми традиціями в виробництві теплообмінного обладнання. Тут сконцентровані високоосвічений технічний персонал і кваліфікована робоча сила, а також, виробники високотехнологічного обладнання – відповідно, досить легко знайти постачальників компонентів.

Значні і постійні інвестиції в R&D дозволяють компанії REFRION постійно вдосконалювати обладнання, підвищуючи ефективність роботи теплообмінників, знижуючи електроспоживання, що призводить до зниження експлуатаційних витрат. Видимим результатом цих зусиль, підкріплених високим професіоналізмом співробітників, орієнтованих на вирішення будь-яких технічних проблем, стало створення широкого модельного ряду пропонованого обладнання, вибір більш ніж з 22000 моделей.


REFRION має сертифікат ISO 9001.

Суворий контроль, який здійснюється згідно з розробленими внутрішніми інструкціями, гарантує виробництво високоякісного обладнання.
 

Області застосування обладнання:

- промислові підприємства з технологічними процесами 
- енергетика 
- нафтова промисловість 
- телекомунікація 
- кондиціювання 
- промислові та комерційні холодильні установки.

Детальну технічну інформацію про дане обладнання

Ви можете знайти в файловому архіві Refrion

ЩОБ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ, АБО ПИШІТЬ:

Телефон: +38 (04594) 2-64-56

Email: pvz@pvz.kiev.ua

Офіс: пр. Перемоги, 5а, офіс 811 
Київ, 01135, Україна

Виробництво: вул.Соборна 63 с.Пухівка
Броварський р-н., Київская область, 07413

КАРТА-СХЕМА АДРЕСИ ВИРОБНИЦТВА

© 2021 «АСМ». Сайт створений на Wix.com