top of page
xchange_big.gif

Компанія REFRION була утворена в 2002 році. На сьогоднішній день вона динамічно розвивається та  виробляє теплообмінне обладнання (сухі градирні та виносні повітряні конденсатори). Це стало можливим завдяки 20-річному досвіду роботи в даній галузі основної команди співробітників. Виробничі потужності компанії знаходяться в північно-східній частині Італії, в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, який межує з Австрією та Словенією. Дана територія знаменита своїми традиціями в виробництві теплообмінного обладнання. Тут сконцентровані високоосвічений технічний персонал і кваліфікована робоча сила, а також, виробники високотехнологічного обладнання – відповідно, досить легко знайти постачальників компонентів.

ref1.png

Значні і постійні інвестиції в R&D дозволяють компанії REFRION постійно вдосконалювати обладнання, підвищуючи ефективність роботи теплообмінників, знижуючи електроспоживання, що призводить до зниження експлуатаційних витрат. Видимим результатом цих зусиль, підкріплених високим професіоналізмом співробітників, орієнтованих на вирішення будь-яких технічних проблем, стало створення широкого модельного ряду пропонованого обладнання, вибір більш ніж з 22000 моделей.


REFRION має сертифікат ISO 9001.

ref2.png

Суворий контроль, який здійснюється згідно з розробленими внутрішніми інструкціями, гарантує виробництво високоякісного обладнання.
 

Області застосування обладнання:

- промислові підприємства з технологічними процесами 
- енергетика 
- нафтова промисловість 
- телекомунікація 
- кондиціювання 
- промислові та комерційні холодильні установки.

Детальну технічну інформацію про дане обладнання

Ви можете знайти в файловому архіві Refrion

bottom of page