top of page
svegon-logo.png

Група італійських компаній BLUE BOX (SWEGON) заснована в 1986 році. Займається розробкою і виробництвом широкого спектру обладнання для систем кондиціонування повітря та промислового холоду.

Кліматична і холодильна техніка BLUE BOX до 2007 року вироблялася на чотирьох заводах, що належать однойменній групі компаній. Заводи розташовані на півночі Італії, в сорока кілометрах від Венеції. У 2007 році був відкритий новий завод в тому ж регіоні (Piove di Sacco (PD)) площею 22 000 м² (загальна площа території 50 000 м²). На даний момент BLUE BOX є одним з найбільших в Європі підприємством з виробництва холодильного обладнання.

Також однією з відмінних рис заводу є те, що застосовується конвеєрний принцип виробництва (кілька ліній), а не точковий. Це стало можливо завдяки тому, що на заводі була повністю автоматизована система отримання, обробки та розміщення замовлень.

На заводі BLUE BOX розміщена спеціальна кліматична лабораторія, яка має право проводити тестування технічних характеристик холодильного обладнання для сертифікаційного комітету EUROVENT.

BLUE BOX має сертифікати ISO 9001 і EUROVENT. Також обладнання сертифіковане в Україні. На заводі проводиться тестування кожної одиниці обладнання на відповідність всіх технічних характеристик. В кінці кожної лінії конвеєра здійснюється підключення установки до системи холодопостачання (спеціально розробленої для даних потреб на заводі) і з подальшим виведенням її на робочі параметри і тестуванням всіх характеристик.


Також в складі BLUE BOX виділено окремий підрозділ BLUE SERVICE, який займається тільки гарантійними та післягарантійними питаннями.

- чилери типу "повітря-вода", потужність від 6 до 1750 кВт 
- чилери типу "вода-вода", потужність від 6 до 1527 кВт 
- компресорно-конденсаторні блоки, потужність від 6 до 344 кВт 
- компресорно-випарні блоки, потужність від 5 до 1357 кВт 
- руфтопи 
- мультифункціональні установки 
- установки точного кондиціювання 
- фанкойли

Компанія REFRION була утворена в 2002 році. На сьогоднішній день вона динамічно розвивається та  виробляє теплообмінне обладнання (сухі градирні та виносні повітряні конденсатори). Це стало можливим завдяки 20-річному досвіду роботи в даній галузі основної команди співробітників.

Виробничі потужності компанії знаходяться в північно-східній частині Італії, в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, який межує з Австрією та Словенією. Дана територія знаменита своїми традиціями в виробництві теплообмінного обладнання. Тут сконцентровані високоосвічений технічний персонал і кваліфікована робоча сила, а також, виробники високотехнологічного обладнання – відповідно, досить легко знайти постачальників компонентів.


Значні і постійні інвестиції в R&D дозволяють компанії REFRION постійно вдосконалювати обладнання, підвищуючи ефективність роботи теплообмінників, знижуючи електроспоживання, що призводить до зниження експлуатаційних витрат. Видимим результатом цих зусиль, підкріплених високим професіоналізмом співробітників, орієнтованих на вирішення будь-яких технічних проблем, стало створення широкого модельного ряду пропонованого обладнання, вибір більш ніж з 22000 моделей.


Суворий контроль, який здійснюється згідно з розробленими внутрішніми інструкціями, гарантує виробництво високоякісного обладнання.
 

Області застосування обладнання: 

- промислові підприємства з технологічними процесами 
- енергетика 
- нафтова промисловість 
- телекомунікація 
- кондиціювання 
- промислові та комерційні холодильні установки.

xchange_big.gif
bottom of page