bps_clima.png

BPS Clima була заснована в 1968 році, і спочатку спеціалізувалася на виробництві вентканалів. На цей час бренд присутній на ринку 40 країн світу, і 85 % виробленого обладнання орієнтоване на експорт. Виробничі площі компанії (15000 кв.м.) розташовані в Італії в провінції Тревізо.

УНІВЕРСАЛЬНІ ФАНКОЙЛИ

BPS-FC-1-uni2.jpg

Фанкойли серії FC виготовляються в двох- і чотирьохтрубному виконанні. Вони оптимально підходять для кондиціонування житлових, торгових і адміністративних приміщень. Корпус фанкойлів виготовляється з високоміцної оцинкованої сталі, що гарантує їх зносостійкість і довговічність. Порошкове епоксидне покриття декоративного корпусу з подальшим випалюванням забезпечує його захист від корозії і привабливий зовнішній вигляд. Стандартний колір покриття - білий (RAL 9003). Піддон для збору конденсату виконаний з оцинкованої сталі і покритий шаром теплоізоляції.

BPS-FC-1-uni.jpg

Теплообмінник, який характеризується високим коефіцієнтом теплопередачі, виготовлений з мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Легкознімний миючий фільтр з ефективністю вловлювання 60% має клас вогнестійкості М1 і встановлений в рамі з оцинкованої сталі.

 

Відцентрові вентилятори відрізняються низьким рівнем шуму і оптимальним розміром витрати повітря. Електродвигун вентилятора з вбудованим тепловим захистом розрахований на 3 швидкості. Фанкойли поставляються з повністю виконаними внутрішніми електропідключеннями. Вся з’єднувальна проводка підводиться до електричного блоку, що розміщується в окремій секції.

У корпусі фанкойла передбачено вільний простір для можливості установки будь-якого сумісного опционального контролера.

КАСЕТНІ ФАНКОЙЛИ СА

BPS-CAS-cassette.jpg

Касетні фанкойли - ідеальне рішення проблеми кондиціонування для житлових і адміністративних приміщень. Основні переваги фанкойлів серії САS - привабливий дизайн, компактність конструкції, низький рівень шуму і оптимальний розподіл повітря в приміщенні, що обслуговується. Міцний сталевий корпус забезпечує зносостійкість і довговічність конструкції, а також зручність монтажу. Дренажний піддон виконаний з оцинкованої сталі і покритий шаром теплоізоляції..

Вбудований дренажний насос гарантує надійне видалення конденсату. Теплообмінник, який характеризується високим коефіцієнтом теплопередачі, виготовлений з мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Малошумний відцентровий вентилятор комплектується трьохшвидкісним електродвигуном з вбудованим тепловим захистом. Фанкойли поставляються в комплекті з інфрачервоним пультом управління і з повністю виконаними внутрішніми електропідключеннями.