top of page

BPS Clima була заснована в 1968 році, і спочатку спеціалізувалася на виробництві вентканалів. На цей час бренд присутній на ринку 40 країн світу, і 85 % виробленого обладнання орієнтоване на експорт. Виробничі площі компанії (15000 кв.м.) розташовані в Італії в провінції Тревізо.

УНІВЕРСАЛЬНІ ФАНКОЙЛИ

BPS-FC-1-uni2.jpg

Фанкойли серії FC виготовляються в двох- і чотирьохтрубному виконанні. Вони оптимально підходять для кондиціонування житлових, торгових і адміністративних приміщень. Корпус фанкойлів виготовляється з високоміцної оцинкованої сталі, що гарантує їх зносостійкість і довговічність. Порошкове епоксидне покриття декоративного корпусу з подальшим випалюванням забезпечує його захист від корозії і привабливий зовнішній вигляд. Стандартний колір покриття - білий (RAL 9003). Піддон для збору конденсату виконаний з оцинкованої сталі і покритий шаром теплоізоляції.

BPS-FC-1-uni.jpg

Теплообмінник, який характеризується високим коефіцієнтом теплопередачі, виготовлений з мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Легкознімний миючий фільтр з ефективністю вловлювання 60% має клас вогнестійкості М1 і встановлений в рамі з оцинкованої сталі.

 

Відцентрові вентилятори відрізняються низьким рівнем шуму і оптимальним розміром витрати повітря. Електродвигун вентилятора з вбудованим тепловим захистом розрахований на 3 швидкості. Фанкойли поставляються з повністю виконаними внутрішніми електропідключеннями. Вся з’єднувальна проводка підводиться до електричного блоку, що розміщується в окремій секції.

У корпусі фанкойла передбачено вільний простір для можливості установки будь-якого сумісного опционального контролера.

КАСЕТНІ ФАНКОЙЛИ СА

BPS-CAS-cassette.jpg

Касетні фанкойли - ідеальне рішення проблеми кондиціонування для житлових і адміністративних приміщень. Основні переваги фанкойлів серії САS - привабливий дизайн, компактність конструкції, низький рівень шуму і оптимальний розподіл повітря в приміщенні, що обслуговується. Міцний сталевий корпус забезпечує зносостійкість і довговічність конструкції, а також зручність монтажу. Дренажний піддон виконаний з оцинкованої сталі і покритий шаром теплоізоляції..

Вбудований дренажний насос гарантує надійне видалення конденсату. Теплообмінник, який характеризується високим коефіцієнтом теплопередачі, виготовлений з мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Малошумний відцентровий вентилятор комплектується трьохшвидкісним електродвигуном з вбудованим тепловим захистом. Фанкойли поставляються в комплекті з інфрачервоним пультом управління і з повністю виконаними внутрішніми електропідключеннями.

ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ ATR, ATRE

Привабливий та інноваційний дизайн надає цьому продукту сучасний вигляд, який добре інтегрується в комерційні об'єкти [торгові центри, магазини, склади, кіоски тощо), а також у промислові об'єкти, типові для таких пристроїв. 

Опис стандартного блоку: 
- Задня частина (= Несуча конструкція) виконана із дуже товстої оцинкованої листової сталі.
- Корпус виконаний з надзвичайно товстого оцинкованого сталевого листа, попередньо пофарбованого в білий колір RAL 9002. Компактні габарити.
- Регульована решітка для подачі повітря в єдиному корпусі (дозволяє спрямовувати повітряний потік в будь-якому напрямку вгору/вниз) виготовлена з пофарбованого листа сірого кольору RAL 9007, що приємно гармонує в контрасті з корпусом білого кольору (лопатки решітки виконані з пресованої листової сталі, та регулюються).
- Піддон забезпечений зливом конденсату і теплоізоляцією (клас М1). Головний корпус має внутрішню теплоізоляцію. 
- Водяний теплообмінник (для версій АТИ-Е1А/Е3А/Е1СГ/Е3СГ/Т1А/Т1СГ/С3А, АТІІЕ-ЕА/ЕСГ/СА) вироблений з мідних трубок та алюмінієвих ребер, що закріплені механічним розвальцьовуванням. Теплообмінники без вентиляційніх клапанів, стандартні з'єднання з правого боку (за запитом з лівого боку).
Теплообмінники випробувані при тиску 30 бар, придатні для роботи з водою при тиску максимум 15 бар.
- Електричні нагрівачі (для версій: АТІІ-Е1Е/Т1Е/С3Е, АТІІЕ-ЕЕ/СЕ) виготовлені відповідно до міжнародних стандартів електробезпеки, з плакуванням алюмінієвих ребер. Вони поставляються в комплекті з захисним термостатом «ТБ» з автоматичним скиданням (без реле живлення).

bottom of page