Панелі установок виготовлені з листової сталі з алюцинковим покриттям (ALZN185). Тип даного покриття забезпечує надійний захист металу від корозії і рекомендований для застосування в районах з агресивним повітряним середовищем. Термін служби металу з даним типом покриття - до 50 років. Гарантія від наскрізної корозії - до 30 років. Наші конкуренти застосовують звичайну пофарбовану сталь, яка через кілька років починає піддаватися корозії.

Ми пропонуємо установки каркасного виконання на базі анодованого (також захист від корозії) алюмінієвого профілю.

Процедура анодування полягає у наступному: елемент конструкції, що підлягає обробці, поміщається в кислий електроліт (наприклад, в розчин сірчаної кислоти), після чого підключається до джерела струму. Результат - утворення на поверхні металу оксидної плівки. Вироби з анодованих алюмінієвих сплавів цінуються вище, ніж звичайний алюміній - завдяки своїм перевагам:

- вони не піддаються корозії,
- мають високу міцність і довговічність,
- прості в догляді.

Крім цього, анодування алюмінію надає виробам додаткові естетичні властивості і респектабельний зовнішній вигляд.

Каркасне виконання повітрооброблюючих установок. В даний момент наші основні конкуренти пропонують свої установки в бескаркасному виконанні. При такому варіанті виготовлення обладнання виникає велика кількість «підводних каменів»:

- з часом виникає проблема з герметичністю установок,
- проблема з геометрією установок,
- проблеми з роботою при високих тисках повітря.

При каркасному виконанні в установках великих типорозмірів застосовується проміжний профіль, який дозволяє використовувати панелі меншого розміру.

ЩОБ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ, АБО ПИШІТЬ:

Телефон: +38 (04594) 2-64-56

Email: pvz@pvz.kiev.ua

Офіс: пр. Перемоги, 5а, офіс 811 
Київ, 01135, Україна

Виробництво: вул.Соборна 63 с.Пухівка
Броварський р-н., Київская область, 07413

КАРТА-СХЕМА АДРЕСИ ВИРОБНИЦТВА

© 2021 «АСМ». Сайт створений на Wix.com