top of page

ПІДВІСНІ ПОВІТРООБРОБЛЮЮЧІ УСТАНОВКИ

МС-07, МС-09, МС-2, МС4

036.jpg

Підвісні повітрооброблюючі установки серії МС - це компактні пристрої, які призначені для подачі обробленого (фільтрація, нагрівання, охолодження) повітря в приміщення. Установки повинні монтуватися всередині приміщень з підтриманням температурного діапазону в межах +7...+30°С. Робочий температурний діапазон переміщуваного повітря - від -25°С до 40°С.

Такий тип установок ідеально підходить для створення систем вентиляції в невеликих магазинах, кафе, ресторанах, спортивних залах тощо.

Якість повітрооброблюючих установок серії МС гарантується:

- виробляються згідно технічних умов (ТУУ В.2.5.-29.2.- 2629701551-001 : 2008).
- сертифіковані в Україні.
- дозволена область застосування, згідно з висновком державної санітарно-епідеміологічної служби - житлові, цивільні і промислові об'єкти, медичні і фармацевтичні установи, чисті приміщення.

 

Підвісні повітрооброблюючі установки серії МС випускаються в чотирьох типорозмірах:

МС-07 - продуктивність повітря до 900 м³/год

МС-09 - продуктивність повітря до 1100 м³/год

МС-2 - продуктивність повітря до 2000 м³/год

МС-4 - продуктивність повітря до 4000 м³/год

​​

Також існує одинадцять модулів по комплектації:

(P) PK -  фільтр, вентилятор

F - фільтр

X - перехресний утилізатор

(PW) PWK - фільтр, водяний нагрівач, вентилятор

PWFK - фільтр, водяний нагрівач, фреоновий охолоджувач, вентилятор

PWCK - фільтр, водяний нагрівач, водяний охолоджувач, вентилятор

(PE) PEK - фільтр, електрокалорифер, вентилятор

PEFK - фільтр, електрокалорифер, фреоновий охолоджувач, вентилятор

PECK - фільтр, електрокалорифер, водяний охолоджувач, вентилятор

PCK - фільтр, водяний охолоджувач, вентилятор

PFK - фільтр, фреоновий охолоджувач, вентилятор

Установки типу МС-07 і МС-09 виробляються лише в модифікаціях: P, PW і PE.

На базі вищенаведених модулів можна компонувати припливно-витяжні повітрооброблюючі установки з перехресним утилізатором.

Конструктивні елементи:
 
Корпус:
- Корпус установок МС-2 і МС-4 складається з каркаса, який виготовляється з алюмінієвого профілю і сендвіч панелей. Товщина панелей - 20 мм.

- Корпус установок МС-07 і МС-09 - безкаркасний.

Панелі установок виготовлені з листової сталі з алюцинковим покриттям. Тип даного покриття забезпечує надійний захист металу від корозії і рекомендований для застосування в районах з агресивним повітряним середовищем. Термін служби металу з даним типом покриття - до 50 років. Наповнення панелей - мінеральна вата.

Інспекційні панелі знімаються та відкриваються, що дозволяє здійснювати зручне обслуговування установок.Товщина панелей у підвісних установок становить 20 мм. Знімні інспекційні панелі дозволяють здійснювати обслуговування і контроль внутрішніх елементів установки.

Вентилятор:

В установках використовуються відцентрові вентилятори з двигуном на валу. Всі вентилятори виробництва компанії ZIEHL-ABEGG (Німеччина).

Для всіх установок застосовуються вентилятори з ЕС-двигунами.

EC-технологія - це інтелектуальна технологія, яка використовує інтегральну електронну систему управління, що дозволяє досягти, щоб двигун завжди працював з оптимальним навантаженням. У порівнянні з AC-двигунами, ефективність використання енергії в EC-двигунах у багато разів вище. Перевага EC-вентиляторів - в низькому енергоспоживанні і простоті управління.

Переваги:

- Високий ККД (93 %), економія електроенергії забезпечує зниження експлуатаційних витрат (зниження витрат на електроенергію від 30 % за рахунок оптимізації режиму роботи вентилятора відповідно з необхідними параметрами).

- Низький рівень шуму за порівняно високої потужності (нижче, ніж у традиційних вентиляторів на 20÷30 дБ(А)).

- Можливість плавного і точного регулювання, можливість програмування, регулювання продуктивності вентилятора в залежності від рівня температури, тиску, ступеня задимленості.

- Захист двигуна від механічних впливів і електричних перевантажень (діапазон допустимих напруг живлення 200-277 В і 380-480 В ±15 %).

- Не вимагає сервісного обслуговування.

- Має тривалий термін служби (більше 60 000 годин, тобто 6-8 років безперервної роботи).

Фільтр:

Стандартно встановлюються кишенькові фільтри класу EU4, виготовлені з негорючої, вологостійкої синтетичної тканини.

Теплообмінники:

Теплообмінники складаються з мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Колектори виготовлені з міді, що запобігає електрокорозії (забезпечені фітингами для дренажу та продувки).

Водяні і фреонові охолоджувачі оснащені дренажним піддоном і краплевловлювачем. Опціонально можлива комплектація гідравлічним сифоном.

Електрокалорифери:

- МС-07 укомплектована електрокалорифером на 6 кВт
- МС-09 укомплектована електрокалорифером на 9 кВт
- МС-2 укомплектована електрокалорифером на 18 кВт
- МС-4 може бути укомплектована трьома типами електрокалориферів: 36 кВт, 45 кВт і 54 кВт

Електрокалорифер є групою нагрівальних елементів (ТЕНів) опору (термостійкий сплав Cr-Ni-Fe). Всі ТЕНи закріплені на рамці з оцинкованої сталі, оснащені клемною колодкою, розключені на ступені і мають два термостата перегріву (60°С і 90°С). Також завжди треба виходити з того, швидкість повітря на електрокалорифері повинна становити не менше 1,5...2 м/с.

Перехресний утилізатор:

До установок МС-2 і МС-4 розроблена секція перехресного утилізатора, на базі якої можна компонувати набірні підвісні припливно-витяжні системи з утилізацією.

Протиточний високоефективний рекуператор:


Також до установок МС-2 і МС-4 розроблена секція протиточного високоефективного утилізатора, на базі якої можна компонувати набірні підвісні припливно-витяжні системи з утилізацією.

Модуль протиточного утилізатора оснащений дренажним піддоном і байпасним клапаном, завдяки якому оминається ризик обмерзання утилізатора.

 

Автоматика:

Можливе виконання установок з встановленим і розключеним щитом автоматики безпосереднью на установці. Завдяки такому виконанню немає необхідності проводити монтаж і расключення щита автоматики, тому що це вже зроблено.

bottom of page